Wielki Piątek - Pamiątka Męki i Śmierci Pan...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 30:15
Data dodania: 23.04.2010 14:31:05
Rozmiar pliku: 41,5 MB
Tagi: Wielki Piątek, Pamiątka Męki i Śmierci Pan..., kazanie, wielki, piatek, śmierć, jezus, chrystus, luteranie, krzyż, zbawienie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wielki_Piątek_-_Pamiątka_Męki_i_Śmierci_Pan....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz uruchomioną to czterdzieści jeden i pięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzydzieści minut i piętnaście sekund. To piosenka tytułem "Pamiątka Męki i Śmierci Pan...", której wykonawcą jest Wielki Piątek. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie dodano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Wielki Piątek - Pamiątka Męki i Śmierci Pan.... Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jeżeli poszukiwałeś hitu Pamiątka Męki i Śmierci Pan..., który stworzył Wielki Piątek, nie mogłeś natrafić w bardziej idealne miejsce. Jedynie tu odnajdziesz niezwykłe, bezpłatne mp3, które ściągniesz na swój odtwarzacz, nie napotykając na trudności. Dzierżymy niesamowicie obszerną bazą kawałków i wykonawców - to piosenki wielu innych twórców, poza Wielki Piątek. Zatem jeśli jesteś zainteresowany ściąganiem z Wrzuty, spróbujemy się spełnić Twoje oczekiwania.

Posiadana przez nas wyszukiwarka mp3 pomoże Ci odszukać właśnie takie kawałki, które masz ochotę pobrać. Lubisz słuchać Wielki Piątek - Pamiątka Męki i Śmierci Pan...? Nic prostszego - wklej to w adekwatne pole i wyszukaj, a po chwili dostaniesz listę mp3 do ściągnięcia, absolutnie bezpłatnie!

Każdego dnia, cały czas, baza dostępnych piosenek rośnie - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako użytkowników portalu i fanów świetnej muzy. W ostatnich dniach nie dało się nie zaobserwować dużego wzrostu ściągania z Wrzuty utworów Wielki Piątek. Jednakże czy warto przesłuchać piosenki tego wykonawcy, jak choćby Pamiątka Męki i Śmierci Pan...? Pobierz mp3 i przetestuj to na własnej skórze! Całkowicie za darmo możesz poznać dorobek nowej, wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej.

Wpisując w wyszukiwarkach Wielki Piątek - Pamiątka Męki i Śmierci Pan... mp3 download, ludzie nie znajdują nic, bo trafiają na śmieciowe portale. A jeśli nawet te witryny są dobre, każą sobie płacić za pobieranie mp3. Korzystając z naszego niezwyczajnego skryptu, jakim jest Wrzuta downloader, tego typu problemy skończą zaprzątać Ci głowę. Bezproblemowo wykonasz Pamiątka Męki i Śmierci Pan... download i błyskawicznie będziesz mógł cieszyć się ulubioną piosenką.

Wierzymy, że pozostaniesz na naszym portalu na dłużej i będziesz ją użytkował w momencie, gdy będzie Ci potrzeba darmowych mp3. To nie jest żaden kłopot, aby poza Wielki Piątek poznać też twórczość innych wykonawców. Całkiem możliwe, że ich przeboje będą niezwykle podobne do Pamiątka Męki i Śmierci Pan..., ale jest duże prawdopodobieństwo, że będą się zdecydowanie różnić. Muzyka w teraźniejszych czasach niezwykle różnorodna, więc nawet jeśli nie będzie podobał Ci się dany kawałek, odmienne bezpłatne mp3 może okazać się o wiele lepsze i bez problemu zadowoli Twój głód muzyczny.

Jesteśmy dostępni absolutnie dla każdego. To, że omijasz Wrzutę i dzięki naszej pomocy pobierasz empetrójki, nie powoduje tego że chcemy za to pieniądze. Polujesz na mp3 Wielki Piątek - Pamiątka Męki i Śmierci Pan...? Pobierz je w tym momencie, przekonasz się że to bardzo łatwe. Jeżeli dokładnie obserwujesz metamorfozy na tym portalu, masz świadomość że bez przerwy coś udoskonalamy. Dzięki temu możesz bez trudności i ograniczeń korzystać z najlepszej, darmowej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj