Jaś, Kasia i Władek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:50
Data dodania: 05.05.2010 20:46:45
Rozmiar pliku: 9,25 MB
Tagi: jaś, kasia, władek, dziadek, jaworzynka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jaś,_Kasia_i_Władek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej dziewięć i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt sekund. Znajduje się tutaj utwór Jaś, Kasia i Władek do pobrania.W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Jaś, Kasia i Władek nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Jaś, Kasia i Władek. Czy warto się z tym zapoznać?

Jaś, Kasia i Władek jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Jaś, Kasia i Władek, znakomita kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można napotkać na podobnych serwisach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i za darmo.

Jaś, Kasia i Władek, w wykonaniu Jaś, Kasia i Władek, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Jaś, Kasia i Władek i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj