Mirage - Zapomnisz Miła Mnie

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (19 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 16.05.2010 17:35:38
Rozmiar pliku: 3,56 MB
Tagi: Mirage, Zapomnisz Miła Mnie, zapomnisz, miła, mnie, najlepsze, nowości, disco, polo, rusek22
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mirage_-_Zapomnisz_Miła_Mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar trzy i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Mirage, której nazwa to Zapomnisz Miła Mnie. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Powyżej znajduje się teledysk do tej piosenki. Odwiedzający oddali głos na ten utwór już dziewiętnaście razy, a średnia głosów wynosi cztery i dziewięćdziesiąt pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Mirage - Zapomnisz Miła Mnie do tego momentu. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie ogrom bezpłatnych kawałków, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Zapomnisz Miła Mnie? Pobierz mp3 w jednej chwili, to prostsze niż Ci się wydaje.

Mirage jest modnym i poważanym autorem w świecie muzyki. Jego piosenki błyskawicznie stają się popularnymi hitami. Analogicznie jest z Zapomnisz Miła Mnie. Download tego pliku możesz przeprowadzić na naszym portalu. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tego utworu, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę i podobne portale.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Chcesz posłuchać piosenek w odtwarzaczu albo na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz Mirage - Zapomnisz Miła Mnie i słuchaj jej gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Całość jest całkowicie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie empetrójek z Wrzuty jest znakomitym wyjściem dla tych, którzy chcą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretny album, a w następstwie tego to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je także posłuchać, aby nie ściągać tego w ciemno i nie robić bałaganu na dysku twardym. Jeżeli taki utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz przejść do innego. Jednakże Zapomnisz Miła Mnie, który wykonuje Mirage, jest od niedawna na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj