Daze - Tamagotchi

Aktualna ocena: 1 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 23.05.2010 20:14:30
Rozmiar pliku: 2,79 MB
Tagi: Daze, Tamagotchi, dance, eurodance, muzyka, stara, fajna, pawlo101
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Daze_-_Tamagotchi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz uruchomioną to dwa i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzy sekundy. Jest to kawałek o tytule "Tamagotchi", którego autorem jest Daze. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już jeden raz, a średnia ocen jest aktualnie równa jeden i zero setnych, w skali od 1 do 6. Żaden użytkownik nie pobrał pliku Daze - Tamagotchi jak na razie. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Tamagotchi, której autorem jest Daze, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, na przykład Daze - Tamagotchi, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Tamagotchi? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które wolą profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj