Agnieszka Chylinska - Zima

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 25.05.2010 15:46:18
Rozmiar pliku: 4,64 MB
Tagi: Agnieszka Chylinska, Zima, dlugi235, agnieszka, chylinska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Agnieszka_Chylinska_-_Zima.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to cztery i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Agnieszka Chylinska, którego tytuł brzmi Zima. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Piosenka Agnieszka Chylinska - Zima nie została jeszcze ani razu pobrana. Żadna osoba jeszcze nie raczył skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Agnieszka Chylinska - Zima. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Agnieszka Chylinska bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje świetne piosenki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie zakupią całe albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Zima, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość dostępnych u nas empetrójek jest absolutnie darmowa, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Zima, której kompozytorem jest Agnieszka Chylinska. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego Agnieszka Chylinska - Zima jest teraz na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj