Deftones - CMND/CTRL

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:25
Data dodania: 25.05.2010 23:52:41
Rozmiar pliku: 5,55 MB
Tagi: Deftones, CMND/CTRL, cmndctrl, metal, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Deftones_-_CMND/CTRL.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar pięć i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia pięć sekund. Jest to plik mp3 o tytule "CMND/CTRL", którego wykonawcą jest Deftones. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku. Będziemy więc wdzięczni, jak byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio Deftones - CMND/CTRL do dziś. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Deftones - CMND/CTRL. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Deftones jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży CMND/CTRL, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o żadne koszty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

CMND/CTRL, której autorem jest Deftones, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Deftones - CMND/CTRL jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj