Ewa Farna - Cicho podkład karaoke

Aktualna ocena: 4 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 11.06.2010 15:15:53
Rozmiar pliku: 4,62 MB
Tagi: Ewa Farna, Cicho podkład karaoke, ewa, farna, cicho, podkład, karaoke
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ewa_Farna_-_Cicho_podkład_karaoke.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz posiada rozmiar cztery i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to kawałek tytułem "Cicho podkład karaoke", którego wykonawcą jest Ewa Farna. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już dwa razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Nikt nie ściągnął pliku Ewa Farna - Cicho podkład karaoke do dzisiaj. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy z łatwością zjednują sobie rzesze nowych słuchaczy, gotowych zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, byle tylko wesprzeć ukochanego artystę. Jednym z takich twórców jest Ewa Farna, a tegoroczny hit Cicho podkład karaoke to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Zostawmy opinie ludzi za plecami, bo pewnie pragniesz poznać Ewa Farna - Cicho podkład karaoke? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ta piosenka zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Cicho podkład karaoke, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój Ewa Farna? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu hasła, np. Ewa Farna - Cicho podkład karaoke, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz ogrom kawałków, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj