Laid Back - High Society Girl

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:34
Data dodania: 12.06.2010 12:26:43
Rozmiar pliku: 3,26 MB
Tagi: Laid Back, High Society Girl, laid, back, high, society, girl, po, prostu, dobre, 1983
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Laid_Back_-_High_Society_Girl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to trzy i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści cztery sekundy. Odtwarzasz piosenkę o tytule "High Society Girl", której autorem jest Laid Back. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający oddali głos na ten plik już jeden raz, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Laid Back - High Society Girl nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Laid Back - High Society Girl. Czy warto tego posłuchać?

Laid Back bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie High Society Girl, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o żadne koszty - całość dostępnych tutaj empetrójek jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz High Society Girl, której kompozytorem jest Laid Back. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, czemu Laid Back - High Society Girl jest ostatnio na topie. Laid Back nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj