Marilyn Manson - Tainted Love

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 12.06.2010 23:36:04
Rozmiar pliku: 3,06 MB
Tagi: Marilyn Manson, Tainted Love, marilyn, manson, tainted, love, alternative, 2003, rock, the, golden, age
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Marilyn_Manson_-_Tainted_Love.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje trzy i sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Marilyn Manson, którego nazwa brzmi Tainted Love. We wtorek, 01 wrzesnia 2015 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Jakiś życzliwy człowiek zamieścił już klip do tej piosenki i możesz go odtworzyć nieco powyżej. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już siedem razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i dwadzieścia dziewięć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jeszcze żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio Marilyn Manson - Tainted Love. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Tainted Love, którą wykonuje Marilyn Manson, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Marilyn Manson - Tainted Love, a następnie skopiować go na telefon.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon Tainted Love? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj