chiddy bang - the opposite of adults (kids)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 13.06.2010 20:18:12
Rozmiar pliku: 2,94 MB
Tagi: chiddy bang, the opposite of adults (kids)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

chiddy_bang_-_the_opposite_of_adults_(kids).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez chiddy bang, którego nazwa to the opposite of adults (kids). Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Do tej pory nikt nie pobrał ani razu pliku audio chiddy bang - the opposite of adults (kids). Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco się zaciera - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się chiddy bang - the opposite of adults (kids). Czy warto tego posłuchać?

chiddy bang jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być the opposite of adults (kids), niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tutaj utworów jest zupełnie darmowa, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

the opposite of adults (kids), której autorem jest chiddy bang, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny chiddy bang - the opposite of adults (kids) jest ostatnio tak popularna. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj