Drossel - Co ja zrobiłem że się ożeniłem

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (56 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 18.06.2010 18:51:33
Rozmiar pliku: 3,64 MB
Tagi: Drossel, Co ja zrobiłem że się ożeniłem, co, ja, zrobiłem, że, się, ożeniłem, najlepsza, muzyka, disco
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Drossel_-_Co_ja_zrobiłem_że_się_ożeniłem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Drossel, którego tytuł to Co ja zrobiłem że się ożeniłem. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Userzy ocenili tę piosenkę już pięćdziesiąt sześć razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i siedem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu pliku Drossel - Co ja zrobiłem że się ożeniłem. Piosenka Co ja zrobiłem że się ożeniłem została skomentowana już dziewięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~dolar 20.10.2012
  ja terz sie ożeni;em
 • ~siwy pl. 15.09.2012
  zajefajne
 • ~ciałeczko 06.09.2012
  słodkie
 • ~kasiulka;*** 27.08.2012
  dobre dobre
 • ~kinga 22.08.2012
  takie sobie
 • ~Kinia;) 29.06.2012
  Dobre;***;)
 • ~Mirella 23.06.2012
  niż społeczny !!!
 • ~verne 25.04.2012
  ale słabe
 • mateusz12345678 14.01.2012
  *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Drossel - Co ja zrobiłem że się ożeniłem. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Drossel jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak większość początkujących artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Co ja zrobiłem że się ożeniłem, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakieś koszty - wszystkie dostępne tu utwory są całkowicie darmowe, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Co ja zrobiłem że się ożeniłem, w wykonaniu Drossel. Nie czekaj, aż Drossel - Co ja zrobiłem że się ożeniłem stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Drossel nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj