Brooklyn Bounce - Bass Beats And Melody Reloade...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:15
Data dodania: 18.06.2010 21:08:25
Rozmiar pliku: 14,3 MB
Tagi: Brooklyn Bounce, Bass Beats And Melody Reloade..., brooklyn, bounce, bass, beats, and, melody, reloaded, accuface, high, energy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brooklyn_Bounce_-_Bass_Beats_And_Melody_Reloade....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej czternaście i trzy setnych megabajta. A jego czas trwania to sześć minut i piętnaście sekund. To jeden z utworów nagranych przez Brooklyn Bounce, którego nazwa to Bass Beats And Melody Reloade.... Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Brooklyn Bounce - Bass Beats And Melody Reloade.... Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Bass Beats And Melody Reloade.... Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Brooklyn Bounce, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, jak choćby Brooklyn Bounce - Bass Beats And Melody Reloade..., a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrobienia sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na telefon Bass Beats And Melody Reloade...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj