Sobota - Za damski chuj

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (33 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:44
Data dodania: 19.06.2010 12:24:11
Rozmiar pliku: 4,33 MB
Tagi: Sobota, Za damski chuj, za, damski, chuj, dancehall
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sobota_-_Za_damski_chuj.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje cztery i trzydzieści trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Sobota, której tytuł brzmi Za damski chuj. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Trochę wyżej ujrzysz klip do tego utworu. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już trzydzieści trzy razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i dwadzieścia cztery setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Sobota - Za damski chuj do dziś. Utwór Za damski chuj został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~aga69 04.02.2012
    nie no żal, gdzie jest prawdziwa wersja?
  • ~ziom229 05.12.2011
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Sobota - Za damski chuj. Czy warto się z tym zapoznać?

Sobota jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Za damski chuj, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Za damski chuj, autorstwa Sobota, to znakomita melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Sobota - Za damski chuj stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj