Polak - Jacek i Agatka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:31
Data dodania: 20.06.2010 10:37:35
Rozmiar pliku: 2,30 MB
Tagi: Polak, Jacek i Agatka, jacek, agatka, pop, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Polak_-_Jacek_i_Agatka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to dwa i trzydzieści setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Jacek i Agatka", której autorem jest Polak. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku Polak - Jacek i Agatka. Żadna osoba do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Polak - Jacek i Agatka to kawałek, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie tylko pośród miłośników tego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Polak potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu mnóstwo gatunków muzyki. Mamy też wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko taki rodzaj, który reprezentuje sobą Polak - Jacek i Agatka. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz także włączyć przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Jacek i Agatka? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na innych portalach, więc na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dodajemy nowe kawałki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeżeli zdarzy się, że go u nas brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj