wojciech gasowski - zielone wzgorza nad solina(2)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 20.06.2010 13:01:45
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: wojciech gasowski, zielone wzgorza nad solina(2), wojciech, gąsowski, zielone, wzgorza, nad, solina2
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

wojciech_gasowski_-_zielone_wzgorza_nad_solina(2).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "zielone wzgorza nad solina(2)", której wykonawcą jest wojciech gasowski. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Piosenka wojciech gasowski - zielone wzgorza nad solina(2) nie została dotychczas nigdy pobrana. Nikt dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - zielone wzgorza nad solina(2), którą wykonuje wojciech gasowski, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu wojciech gasowski - zielone wzgorza nad solina(2), a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania sztuczek, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 zielone wzgorza nad solina(2)? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj