Ich_Troje_Tato_nie_pij_

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 20.06.2010 22:35:29
Rozmiar pliku: 3,87 MB
Tagi: mp3, nowosci, najnowsze, popularne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ich_Troje_Tato_nie_pij_.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to około trzy i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. Znajdziesz tutaj piosenka Ich_Troje_Tato_nie_pij_ do pobrania.Utwór, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Userzy ocenili tę piosenkę już pięć razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i sześćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Ich_Troje_Tato_nie_pij_ nie została jeszcze nigdy pobrana. Plik mp3 został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~izka 04.12.2011
    fajne

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Ich_Troje_Tato_nie_pij_, której autorem jest Ich_Troje_Tato_nie_pij_, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Ich_Troje_Tato_nie_pij_, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon Ich_Troje_Tato_nie_pij_? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj