Dzięcioł czarny

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:43
Data dodania: 27.06.2010 20:50:00
Rozmiar pliku: 334 KB
Tagi: martius, czarny, dzięcioł
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dzięcioł_czarny.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to trzysta trzydzieści cztery i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i czterdzieści trzy sekundy. Znajduje się tutaj utwór Dzięcioł czarny do ściągnięcia.Utwór mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Dzięcioł czarny nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Dzięcioł czarny. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Dzięcioł czarny, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Dzięcioł czarny, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon Dzięcioł czarny? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj