voyager - ajajaj

Aktualna ocena: 3 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:30
Data dodania: 01.07.2010 12:10:46
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: voyager, ajajaj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

voyager_-_ajajaj.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sekund. Jest to piosenka o tytule "ajajaj", której autorem jest voyager. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili ten kawałek już dwa razy, a średnia głosów wynosi aktualnie trzy i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 voyager - ajajaj. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - ajajaj, której autorem jest voyager, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby voyager - ajajaj, a następnie skopiować go na telefon.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo łatwych do realizacji rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 ajajaj? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które pragną profesjonalnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj