Dr. Alban - Enemies

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:53
Data dodania: 07.07.2010 16:33:45
Rozmiar pliku: 5,59 MB
Tagi: Dr. Alban, Enemies, dr, alban
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dr._Alban_-_Enemies.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz masz uruchomioną to około pięć i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek autorstwa Dr. Alban, której nazwa brzmi Enemies. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jak byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Dr. Alban - Enemies. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Dr. Alban - Enemies. Czemu właśnie ta piosenka?

Dr. Alban jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Enemies, genialna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Enemies, autorstwa Dr. Alban. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Dr. Alban - Enemies jest teraz na topie. Dr. Alban nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj