Chiddy Bang - The Opposite Of Adults (Kids)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 05.08.2010 16:53:46
Rozmiar pliku: 2,94 MB
Tagi: Chiddy Bang, The Opposite Of Adults (Kids), chiddy, bang, the, opposite, of, adults, kids
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chiddy_Bang_-_The_Opposite_Of_Adults_(Kids).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz otworzoną to dwa i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzynaście sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "The Opposite Of Adults (Kids)", której autorem jest Chiddy Bang. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Chiddy Bang - The Opposite Of Adults (Kids) nie została jak na razie nigdy pobrana. Nikt jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - The Opposite Of Adults (Kids), której autorem jest Chiddy Bang, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu Chiddy Bang - The Opposite Of Adults (Kids), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na telefon The Opposite Of Adults (Kids)? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych wykonawców. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj