Heath Hunter - 01 Heath Hunter - Weedy Weedy We...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:44
Data dodania: 05.08.2010 18:33:34
Rozmiar pliku: 8,56 MB
Tagi: Heath Hunter, 01 Heath Hunter, Weedy Weedy We..., heath, hunter, 01, weedy, wee, radio, edit, 343
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Heath_Hunter_-_01_Heath_Hunter_-_Weedy_Weedy_We....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży osiem i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Heath Hunter, której tytuł to 01 Heath Hunter. Utwór, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Do tego momentu nikt nie pobrał nigdy pliku mp3 Heath Hunter - 01 Heath Hunter - Weedy Weedy We.... Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - 01 Heath Hunter, którą wykonuje Heath Hunter, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, na przykład Heath Hunter - 01 Heath Hunter - Weedy Weedy We..., a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 01 Heath Hunter? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj