Boys - Jagódka (Nowsza Wersja)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 14.08.2010 11:58:25
Rozmiar pliku: 3,22 MB
Tagi: Boys, Jagódka (Nowsza Wersja), jagódka, nowsza, wersja, disco, polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Boys_-_Jagódka_(Nowsza_Wersja).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to około trzy i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Boys, którego nazwa to Jagódka (Nowsza Wersja). Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Boys - Jagódka (Nowsza Wersja) do tej pory. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Jagódka (Nowsza Wersja). Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Boys, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Boys - Jagódka (Nowsza Wersja), a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Jagódka (Nowsza Wersja)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj