KozUlesko - Kozulesko-Irlandzka Dzungla

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 14.08.2010 17:06:17
Rozmiar pliku: 4,63 MB
Tagi: KozUlesko, Irlandzka Dzungla, kozulesko-irla..., dzungla, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KozUlesko_-_Kozulesko-Irlandzka_Dzungla.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to cztery i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez KozUlesko, której tytuł brzmi Kozulesko. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Do tego momentu nikt nie ściągnął ani razu pliku audio KozUlesko - Kozulesko-Irlandzka Dzungla. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Kozulesko, którą wykonuje KozUlesko, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, dla przykładu KozUlesko - Kozulesko-Irlandzka Dzungla, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do realizacji chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na telefon Kozulesko? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj