Póki Polska żyje w nas

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:39
Data dodania: 17.08.2010 18:41:14
Rozmiar pliku: 4,25 MB
Tagi: patriotyczne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Póki_Polska_żyje_w_nas.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość zapisania na dysk i posłuchania utworu Póki Polska żyje w nas. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już cztery razy, a średnia ocen wynosi teraz trzy i dwadzieścia pięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Póki Polska żyje w nas do tego momentu. Plik mp3 został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~NN 14.11.2015
    Wielka szkoda, że nie ma lepszej jakości! Piękna pieśń!

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco się zaciera - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Póki Polska żyje w nas. Czy warto się z tym zapoznać?

Póki Polska żyje w nas bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Jak większość początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Póki Polska żyje w nas, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Póki Polska żyje w nas, autorstwa Póki Polska żyje w nas, to świetna muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Póki Polska żyje w nas stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Póki Polska żyje w nas nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj