bishop - hidden track 2 (the Vandal) Saves the ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 24.08.2010 15:44:11
Rozmiar pliku: 2,36 MB
Tagi: bishop, hidden track 2 (the Vandal) Saves the ..., hardcore, cover, straight, edge, newschool
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

bishop_-_hidden_track_2_(the_Vandal)_Saves_the_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz ma rozmiar dwa i trzydzieści sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to jeden z utworów stworzonych przez bishop, którego nazwa to hidden track 2 (the Vandal) Saves the .... W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie dodano jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 bishop - hidden track 2 (the Vandal) Saves the .... Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu hidden track 2 (the Vandal) Saves the .... Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest bishop, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, jak choćby bishop - hidden track 2 (the Vandal) Saves the ..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 hidden track 2 (the Vandal) Saves the ...? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj