Piersi - 14 Milicjant

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:24
Data dodania: 24.08.2010 23:16:35
Rozmiar pliku: 1,29 MB
Tagi: Piersi, 14 Milicjant, milicjant
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piersi_-_14_Milicjant.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży jeden i dwadzieścia dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na jeden minute i dwadzieścia cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "14 Milicjant", której wykonawcą jest Piersi. Plik mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Piersi - 14 Milicjant do dziś. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Piersi - 14 Milicjant. Czy warto tego posłuchać?

Piersi jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy 14 Milicjant, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

14 Milicjant, autorstwa Piersi, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Piersi - 14 Milicjant i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Piersi nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj