Green Day - When It's Time (Green Day Version)

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (11 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 31.08.2010 12:23:02
Rozmiar pliku: 5,52 MB
Tagi: Green Day, When It's Time (Green Day Version), cover, green, day, muzyka, punk, mp3, american, idiot, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Green_Day_-_When_It's_Time_(Green_Day_Version).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej pięć i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z utworów wykonawcy Green Day, którego tytuł to When It's Time (Green Day Version). W środę, 18 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy wystawili ocene na ten kawałek już jedenaście razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i osiemnaście setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Green Day - When It's Time (Green Day Version) do dziś. Plik mp3 When It's Time (Green Day Version) został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~MrZamiPL 16.10.2012
    nuda zaje...
  • ~kinol 04.02.2012
    super nutaaa

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu When It&039;s Time (Green Day Version). Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Green Day - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Green Day - When It&039;s Time (Green Day Version), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 When It&039;s Time (Green Day Version)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj