Dżipago - 09 - Dżipago to my

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 01.09.2010 12:09:40
Rozmiar pliku: 3,72 MB
Tagi: Dżipago, 09, Dżipago to my, to, my, światowe, przeboje, polskim, wykonaniu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dżipago_-_09_-_Dżipago_to_my.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży trzy i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i cztery sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "09", której wykonawcą jest Dżipago. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 Dżipago - 09 - Dżipago to my. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Dżipago - 09 - Dżipago to my. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Dżipago jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie 09, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o jakieś koszty - wszystkie dostępne tu piosenki są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz 09, której kompozytorem jest Dżipago. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Dżipago - 09 - Dżipago to my jest ostatnio na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj