GROMADA - Radio Słowak - Pierwsza audycja

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 16:45
Data dodania: 14.09.2010 18:56:18
Rozmiar pliku: 15,3 MB
Tagi: GROMADA, Radio Słowak, Pierwsza audycja, Radio, Słowak, Pierwsza, audycja, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

GROMADA_-_Radio_Słowak_-_Pierwsza_audycja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje piętnaście i trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to szesnaście minut i czterdzieści pięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy GROMADA, którego nazwa to Radio Słowak. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Userzy wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen jest równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka GROMADA - Radio Słowak - Pierwsza audycja nie została jeszcze nigdy pobrana. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po ogromnej ilości prób odszukania hitu Radio Słowak, autorstwa GROMADA, natrafiłeś na znakomite miejsce. Zupełnie bezproblemowe ściąganie ulubionych, darmowych mp3 na komputer, to działalność tej witryny. Nasz zbiór wykonawców jest ogromny - poza GROMADA znajdziesz w tym miejscu dodatkowo piosenki mnóstwa innych artystów. Więc jeżeli jesteś zaciekawiony ściąganiem z Wrzuty, spróbujemy się dorównać Twoim wymaganiom.

W poszukiwaniu najlepszego utworu, przetestuj naszą bezawaryjną wyszukiwarkę mp3. Jesteś zainteresowany GROMADA - Radio Słowak - Pierwsza audycja? Nic prostszego - wprowadź to w adekwatne pole i naciśnij "szukaj", a po chwili będziesz miał listę mp3 do ściągnięcia, absolutnie bezpłatnie!

W każdej minucie, cały czas, zbiór możliwych do ściągnięcia empetrójek rośnie - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako fanów świetnej muzyki i użytkowników strony. Zauważyliśmy w ostatnich dniach duży wzrost pobierania z Wrzuty piosenek GROMADA. Jednakże czy warto posłuchać piosenek tego wykonawcy, dla przykładu Radio Słowak? Pobierz mp3 i przetestuj to własnoręcznie! Absolutnie za darmo możesz odkryć dorobek następnej, wschodzącej gwiazdy estrady.

W ogromnej liczbie wyszukiwarek ludzie wpisują GROMADA - Radio Słowak - Pierwsza audycja mp3 download, ale natrafiają na pustkę, ponieważ są kierowani na bezwartościowe strony. A jeśli nawet takie witryny są dobre, każą sobie płacić za pobieranie mp3. Dzięki naszemu niezwykłemu narzędziu, Wrzuta downloader, zajmujące Ci myśli trudności pójdą w niepamięć. Bez żadnych kłopotów zrobisz Radio Słowak download i już po chwili zaczniesz cieszyć się z ulubionej piosenki.

Wierzymy, że pozostaniesz na naszej witrynie na dłużej i będziesz z niej korzystał zawsze wtedy, gdy będzie Ci potrzeba mp3 za darmo. A może chciałbyś poznać kogoś innego niż GROMADA? Nic nie stoi na przeszkodzie. Być może ich piosenki będą bardzo podobne do Radio Słowak, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że będą się od siebie diametralnie różnić. Muzyka w teraźniejszych czasach niezwykle zróżnicowana, więc nawet jeżeli nie będzie podobał Ci się dany utwór, inne darmowe mp3 okaże się o wiele fajniejsze i w zupełności nasyci Twój głód muzyczny.

Niniejsza witryna jest dostępna całkowicie dla każdego. Nie chcemy żadnych opłat za pomijanie serwisu Wrzuta i pobieranie stamtąd piosenek, przy naszej pomocy. Pragniesz mp3 GROMADA - Radio Słowak - Pierwsza audycja? Pobierz je już teraz, zobaczysz że to bardzo łatwe. Jeżeli uważnie obserwujesz zmiany na tym portalu, wiesz że ciągle coś udoskonalamy. Dzięki temu możesz bez przeszkód i blokad korzystać z najlepszej, darmowej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj