Luciano - Set Things Straight

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 14.09.2010 18:58:01
Rozmiar pliku: 6,75 MB
Tagi: Luciano, Set Things Straight, set, things, straight, reggae, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Luciano_-_Set_Things_Straight.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje sześć i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Luciano, którego tytuł brzmi Set Things Straight. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Luciano - Set Things Straight do dzisiaj. Nikt do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bez problemów zdobywają tłumy wiernych fanów, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, byle tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Nie inaczej jest z przebojem Set Things Straight, stworzonym od podstaw przez Luciano. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zapewne pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Luciano - Set Things Straight? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ten kawałek zyskuje same przychylne opinie pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Set Things Straight, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych stronach kawałka Luciano? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych utworów na nieciekawych, podejrzanych witrynach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Luciano - Set Things Straight, dostaniesz wyniki, z których zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj