HERCKLEKOT - Samoloty Kamikadze

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 14.09.2010 18:58:50
Rozmiar pliku: 4,30 MB
Tagi: HERCKLEKOT, Samoloty Kamikadze, samoloty, kamikadze, elektro, punk, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

HERCKLEKOT_-_Samoloty_Kamikadze.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży cztery i trzydzieści setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i osiem sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Samoloty Kamikadze", którego autorem jest HERCKLEKOT. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 HERCKLEKOT - Samoloty Kamikadze dotychczas. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład HERCKLEKOT - Samoloty Kamikadze. Czy warto przesłuchać ten utwór?

HERCKLEKOT jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Samoloty Kamikadze, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tutaj utworów jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można napotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Samoloty Kamikadze, której kompozytorem jest HERCKLEKOT. Nie zwlekaj, aż HERCKLEKOT - Samoloty Kamikadze stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. HERCKLEKOT nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj