Play it for the girls

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 14.09.2010 19:01:29
Rozmiar pliku: 3,22 MB
Tagi: danny, tokio, heart, beats
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Play_it_for_the_girls.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około trzy i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Jest to strona, na której znajduje się piosenka Play it for the girls do ściągnięcia.Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Piosenka Play it for the girls nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Play it for the girls, którą wykonuje Play it for the girls, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Play it for the girls, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Play it for the girls? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj