donGURALesko - Zanim Powstał Totem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 14.09.2010 19:07:38
Rozmiar pliku: 7,98 MB
Tagi: donGURALesko, Zanim Powstał Totem, zanim, powstał, totem, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_-_Zanim_Powstał_Totem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około siedem i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy donGURALesko, którego nazwa brzmi Zanim Powstał Totem. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku donGURALesko - Zanim Powstał Totem dotychczas. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Zanim Powstał Totem. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest donGURALesko - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu donGURALesko - Zanim Powstał Totem, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo prostych do zrealizowania chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Zanim Powstał Totem? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych artystów. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj