Galka i Strzalka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 14.09.2010 19:13:40
Rozmiar pliku: 7,37 MB
Tagi: Gałka, Strzałka, Alex, Tsenekidis, muszkatałowa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Galka_i_Strzalka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz ma rozmiar siedem i trzydzieści siedem setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i trzynaście sekund. Znajdziesz tu utwór Galka i Strzalka do pobrania.W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Galka i Strzalka do dziś. Żadna osoba dotychczas nie raczył skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Galka i Strzalka. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Galka i Strzalka - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Galka i Strzalka, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Galka i Strzalka? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj