ATB - Terra 260273

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:50
Data dodania: 14.09.2010 19:14:12
Rozmiar pliku: 5,34 MB
Tagi: ATB, Terra 260273
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ATB_-_Terra_260273.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje pięć i trzydzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez ATB, którego tytuł brzmi Terra 260273. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego ATB - Terra 260273 do tej pory. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi ATB - Terra 260273. Czy warto przesłuchać ten utwór?

ATB jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Terra 260273, niezwykła piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które można napotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Terra 260273, której autorem jest ATB, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż ATB - Terra 260273 stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. ATB nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj