Robbie Nevil - C'est La Vie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:07
Data dodania: 14.09.2010 19:14:36
Rozmiar pliku: 2,85 MB
Tagi: Robbie Nevil, C'est La Vie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Robbie_Nevil_-_C'est_La_Vie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży dwa i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Robbie Nevil, której tytuł to C'est La Vie. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jak byś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku Robbie Nevil - C'est La Vie do tej pory. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu C&039;est La Vie. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Robbie Nevil - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, na przykład Robbie Nevil - C&039;est La Vie, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania tricków, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz skopiować na telefon C&039;est La Vie? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj