DJ Roberto-Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:00
Data dodania: 14.09.2010 19:17:59
Rozmiar pliku: 5,49 MB
Tagi: DJ Roberto, Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro..., dj, roberto-wszystkie, świata, skarbyvocal, roberto
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Roberto-Wszystkie_Świata_Skarby(Vocal_DJ_Ro....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży pięć i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to sześć minut i zero sekund. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro...", którego autorem jest DJ Roberto. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Plik DJ Roberto-Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro... nie został jak na razie nigdy pobrany. Żadna osoba jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby DJ Roberto-Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro.... Dlaczego właśnie ta piosenka?

DJ Roberto bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro..., znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro..., której kompozytorem jest DJ Roberto. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, czemu DJ Roberto-Wszystkie Świata Skarby(Vocal DJ Ro... jest obecnie na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj