Within Temptation - Restless

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:08
Data dodania: 14.09.2010 19:18:28
Rozmiar pliku: 14,0 MB
Tagi: Within Temptation, Restless, within, temptation, rock, 1997
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Within_Temptation_-_Restless.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży czternaście i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i osiem sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Restless", którego autorem jest Within Temptation. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Utwór Within Temptation - Restless nie został jak na razie ani razu pobrany. Żaden odwiedzający jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać twórczość coraz to nowych artystów, także dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Within Temptation - Restless. Czemu właśnie ta piosenka?

Within Temptation bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Restless, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - całość dostępnych tutaj empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Restless, której kompozytorem jest Within Temptation. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Within Temptation - Restless i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj