Alanis Morissette - Not As We - Cover by Jakub an

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:46
Data dodania: 14.09.2010 19:20:31
Rozmiar pliku: 2,54 MB
Tagi: Alanis Morissette, Not As We, Cover by Jakub an, alanis, morissette, not, as, we, cover, by, jakub, an
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alanis_Morissette_-_Not_As_We_-_Cover_by_Jakub_an.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Alanis Morissette, której tytuł to Not As We. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Alanis Morissette - Not As We - Cover by Jakub an do tej pory. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Alanis Morissette - Not As We - Cover by Jakub an to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie zawsze w gronie miłośników tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Alanis Morissette jest w stanie wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odszukasz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, który reprezentuje sobą Alanis Morissette - Not As We - Cover by Jakub an. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość dźwięku i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Not As We? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie zwiększać zestaw darmowych piosenek, które możesz pobrać. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością w krótkim czasie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj