Dj Pacza - Dj Pacza _ radioparty.pl - 05

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:59
Data dodania: 14.09.2010 19:21:59
Rozmiar pliku: 2,73 MB
Tagi: Dj Pacza, Dj Pacza _ radioparty.pl, dj, pacza, radiopartypl, 05, techno, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Pacza_-_Dj_Pacza___radioparty.pl_-_05.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około dwa i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Dj Pacza, której tytuł to Dj Pacza _ radioparty.pl. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Dj Pacza - Dj Pacza _ radioparty.pl - 05 nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Dj Pacza - Dj Pacza _ radioparty.pl - 05. Czy warto tego posłuchać?

Dj Pacza bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Dj Pacza _ radioparty.pl, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś martwić się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione u nas piosenki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Dj Pacza _ radioparty.pl, autorstwa Dj Pacza, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Dj Pacza - Dj Pacza _ radioparty.pl - 05 stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Dj Pacza nie bez powodu jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj