11-edward_stachura_anna_chodakowska-piosenka_dl...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 14.09.2010 19:22:29
Rozmiar pliku: 2,89 MB
Tagi: edward_stachura_anna_chodakowska, piosenka_dl...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

11-edward_stachura_anna_chodakowska-piosenka_dl....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży dwa i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziesięć sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "piosenka_dl...", której wykonawcą jest edward_stachura_anna_chodakowska. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego 11-edward_stachura_anna_chodakowska-piosenka_dl... do dziś. Żaden użytkownik do tej pory nie zechciał skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - piosenka_dl..., której autorem jest edward_stachura_anna_chodakowska, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu 11-edward_stachura_anna_chodakowska-piosenka_dl..., a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon piosenka_dl...? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj