MOSKWA - AudioTrack 05

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:12
Data dodania: 14.09.2010 19:23:43
Rozmiar pliku: 2,02 MB
Tagi: MOSKWA, AudioTrack 05, audiotrack, 05, punk, 1986
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MOSKWA_-_AudioTrack_05.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej dwa i dwa setnych megabajta. Długość to dwa minuty i dwanaście sekund. To kawałek tytułem "AudioTrack 05", którego autorem jest MOSKWA. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 MOSKWA - AudioTrack 05. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład AudioTrack 05. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją MOSKWA - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby MOSKWA - AudioTrack 05, a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon AudioTrack 05? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj