Curtis Mayfield - No Thing on Me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:55
Data dodania: 14.09.2010 19:24:03
Rozmiar pliku: 6,76 MB
Tagi: Curtis Mayfield, No Thing on Me, curtis, mayfield, no, thing, on, me, soundtrack, 1988
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Curtis_Mayfield_-_No_Thing_on_Me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to sześć i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to piosenka o tytule "No Thing on Me", której wykonawcą jest Curtis Mayfield. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku Curtis Mayfield - No Thing on Me dotychczas. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Curtis Mayfield - No Thing on Me coraz szybciej zdobywa popularność pośród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Curtis Mayfield jest w stanie nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, który reprezentuje sobą Curtis Mayfield - No Thing on Me. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Dodatkowo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Niekoniecznie muszą to być ogromne parapetówki. Te utwory możesz również słuchać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym brzmieniem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony No Thing on Me? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z podobnych portali. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się regularnie zwiększać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli zdarzy się, że go tutaj nie ma, z całą pewnością jak najszybciej znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj