Verba - Smutno Mi

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:07
Data dodania: 14.09.2010 19:28:45
Rozmiar pliku: 2,91 MB
Tagi: Verba, Smutno Mi, smuno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Verba_-_Smutno_Mi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Smutno Mi", której autorem jest Verba. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Verba - Smutno Mi do dziś. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Smutno Mi. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Verba, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Verba - Smutno Mi, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do realizacji chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Smutno Mi? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj