4minute - Bababa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 14.09.2010 19:29:04
Rozmiar pliku: 3,98 MB
Tagi: 4minute, Bababa, minute, korean, music, world, wrzuta, pl, lubie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

4minute_-_Bababa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez 4minute, której tytuł to Bababa. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie dodano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 4minute - Bababa. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Bababa. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest 4minute, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 4minute - Bababa, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Bababa? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek i odkrycie nowych gwiazd. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj