Dweezil Zappa - Helpless

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 14.09.2010 19:29:28
Rozmiar pliku: 4,03 MB
Tagi: Dweezil Zappa, Helpless, dweezil, zappa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dweezil_Zappa_-_Helpless.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży cztery i trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to kawałek tytułem "Helpless", którego wykonawcą jest Dweezil Zappa. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Dweezil Zappa - Helpless nie została jak na razie nigdy pobrana. Nikt jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Helpless. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Dweezil Zappa, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Dweezil Zappa - Helpless, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Helpless? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj