Peja - Mam bekę

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 14.09.2010 19:31:45
Rozmiar pliku: 9,52 MB
Tagi: Peja, Mam bekę, mam, bekę, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Peja_-_Mam_bekę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz słyszysz to mniejwięcej dziewięć i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Peja, którego tytuł brzmi Mam bekę. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio Peja - Mam bekę do tego momentu. Nikt jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Mam bekę, której autorem jest Peja, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Peja - Mam bekę, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Mam bekę? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj