Linkin Park - Lockjaw (2008)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:30
Data dodania: 14.09.2010 19:32:29
Rozmiar pliku: 2,28 MB
Tagi: Linkin Park, Lockjaw (2008), linkin, park, lockjaw
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Linkin_Park_-_Lockjaw_(2008).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to dwa i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Długość to dwa minuty i trzydzieści sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez Linkin Park, którego tytuł brzmi Lockjaw (2008). Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nikt nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Linkin Park - Lockjaw (2008) nie został do tej pory nigdy pobrany. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zjednują sobie rzesze wiernych sympatyków, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, byle tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Podobnie jest z przebojem Lockjaw (2008), stworzonym od podstaw przez Linkin Park. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Linkin Park - Lockjaw (2008)? Ściągnij mp3 z naszej strony, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w kwestii tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Lockjaw (2008), a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Linkin Park? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie każdego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na różnych, niebezpiecznych portalach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Linkin Park - Lockjaw (2008), dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem będzie pobranie porządnej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, cudownymi piosenkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj