linkin park - lockjaw

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:30
Data dodania: 14.09.2010 19:32:29
Rozmiar pliku: 2,28 MB
Tagi: linkin park, lockjaw, linkin, park
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

linkin_park_-_lockjaw.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży dwa i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzydzieści sekund. Odtwarzasz kawałek o tytule "lockjaw", którego autorem jest linkin park. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego linkin park - lockjaw dotychczas. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy bardzo szybko zjednują sobie rzesze nowych wielbicieli, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, byle tylko wesprzeć ukochanego artystę. Jednym z takich artystów jest linkin park, a najnowszy przebój lockjaw to mistrzostwo w dziedzinie tworzenia muzyki, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Zapewne pragnąłbyś osobiście przekonać się, czym jest linkin park - lockjaw? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o lockjaw, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój linkin park? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego utworu z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych portali - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki linkin park - lockjaw, wyświetlą Ci się wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony wprost do podstrony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już znudzony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość przebojów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj