tomji_konan-SUKCES-2002-Suwałki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:39
Data dodania: 14.09.2010 19:34:29
Rozmiar pliku: 8,76 MB
Tagi: tomji_konan, SUKCES, 2002, Suwałki, hip-hop, rap, suwalski
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

tomji_konan-SUKCES-2002-Suwałki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz słuchasz to około osiem i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na siedem minut i trzydzieści dziewięć sekund. Słuchasz utwór tytułem "SUKCES", którego autorem jest tomji_konan. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku tomji_konan-SUKCES-2002-Suwałki. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

tomji_konan-SUKCES-2002-Suwałki coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że tomji_konan potrafi napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy tomji_konan-SUKCES-2002-Suwałki. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię SUKCES? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na analogicznych witrynach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie rozbudowywać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj